Novinky


Dizajn ako konkurečný prvok

Súčasní zákazníci nakupujú všetkými zmyslami. Bolo by naivné myslieť si, že o finálnom výbere rozhoduje len kvalita výrobku bez ohľadu na obal, cenu alebo napríklad prostredie, v ktorom sa nakupujúci nachádza.

Viac

Čo robíme pre iných...

Mikulášská akcia u nášho zákazníka

Zorganizovanie Mikuláša u nášho verného zákazníka bolo pre nás cťou a zároveň aj potešením. Ako je to už zvykom, aj tento rok bol hlavným hosťom Mikuláš s anjelom :)

 

Viac

Zo života firmy

Novoročný večierok

Začiatok nového roka sa niesol v znamení dobrej nálady a hlavne zábavy.  Opäť ďalšia skvelá vydarená akcia, na ktorej zároveň prebehla úspešná rekupitulácia starého roka a nové ciele do roku 2019.

Viac

Starostlivosť o chladiace zariadenia

Pre kvalitné a funkčné chladiace zariadenie je potrebné sa o neho aj starať. Stanovte si pravidelný plán údržby, starostlivosti o zariadenia. Zároveň Vám ponúkame tipy na úsporu energie.

Viac

Newsletter december 2018

Aká budúcnosť čaká obchodníkov?

Viac

Predĺžte trvanlivosť potravín....

Ako predĺžiť trvanlivosť potravín? Pomôže prekvapivo jednoduchá vec! Využite ozón, ktorý eliminuje šírenie a rast baktérií, húb, kvasiniek a vírusov.

Viac

KONCEPT TEPLÉ PULTY

Rozšírte sortiment vo Vašej predajni. Prilákajte nových zákazníkov. Zvýšte svoj obrat.

Viac

CHILLVENTA 2018

Medzinárodný odborný veľtrh klimatizačnej, ventilačnej a tepelnej techniky.

Viac

Newsletter október 2018

PRAKTICKÉ SKÚSENOSTI S CHLADIACIMI PRÍSTENNÝMI VITRÍNAMI...

Viac

Veľtrh práce

Najväčší a najobľúbenejší veľtrh príležitosí, Profesia days, prichádza po druhýkrát do Košic! Zamestnávateľom a kandidátom ponúka atraktívnu možnosť stretnúť sa naživo na jednom mieste, pozhovárať sa a prezentovať a získať okamžitú spätnú väzbu.</s

Viac

Máte vhodne osvetlenú predajňu?

Určite aj vy dobre poznáte staré známe príslove: Dobrá rada nad zlato. Aj pri vybavení predajne platí to isté. Preto máme pre Vás dobrý tip, ktorý Vám pomôže.

Viac

Ako neprechladnúť od klimatizácie...

Už sa Vám stalo, že ste od klímy prechladli? Ak nie, určite ste o tom už počuli. Prechladnúť sa naozaj dá, hlavne ak ju nesprávne používame...

Viac

Charitatívny projekt na rozvoj športu

Nenechajte si újsť Majstrovstvá SR v plážovom volejbale v dňoch 28.-29. júl, či Východný pohár v tomto olympijskom športe v polovici júla (14.–15.7.), ktoré sa budú konať v mestskej časti Terasa - Košice

Viac

Pravidelný servis klimatizácie šetrí peniaze, ale aj energiu

Aby Vám klimatizácia po zimnom oddychu fungovala spoľahlivo a neprekvapila vás v čase najväčších horúčav, myslite na servis už teraz.  Starostlivosť o zariadenie netreba zanedbávať. Dôvody sú jednoduché – vaše zdravie a životnosť klimatizácie.

Viac

Klimatizácie a vzduchotechnika

Leto je za dverami a mnohí z Vás určite premýšľajú nad vhodnou klimatizáciou. Radi Vám poradíme aj v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky.

Viac

Retail Innovations Conference

Úspešne máme za sebou ďalšiu konferenciu, ktorá sa tentokrát konala v Bratislave. Poprednou témou bol remodeling v retaile.

Viac

Pracovná cesta...

Prinášame Vám novinky a  trendy z pracovnej cesty v zahraničí. Opäť sme o niečo múdrejší a môžeme Vám naďalej poskytovať plnohodnotné produkty a služby.

Viac

Tvoríme koncepty

3D návrhy našich realizácií sú skutočnosťou...

Viac

F plyny po roku 2020

Aké chladivo používate? Viete o zmenách po roku 2020?

Viac

Kongres Samoška

Ani tentokrát sme nechýbali na 12. kongrese Samoška na podporu slovenského obchodu, ktorý sa konal 22. marca v Košiciach.

Viac

Newsletter

December 2017

Viac

Monitoring chladenia

Zdržuje Vás pravidelné zapisovanie teplôt do formulára? Stáva sa aj Vám, že zabudnete teploty opísať? Je tu riešenie :)

Viac

Otvorené alebo zatvorené chladiace prístenné vitríny?

Možno si aj vy často kladiete otázku, aký druh vitrín uprednostniť, otvorené alebo zatvorené prístenné vitríny? Ponúkame Vám pár praktických skúsenosti s chladiacimi prístennými vitrínami od našich zákazníkov.

Viac

Automatické vypínanie svetiel vo vitrínach

Určite ste sa aj vy už stretli s problémom zapínania a vypínanie svetiel v prístenných vitrínach.

Viac