Novinky

Zo života firmy

Novoročný večierok...

 

Začiatok nového roka sa niesol v znamení dobrej nálady a hlavne zábavy.  Opäť ďalšia skvelá vydarená akcia, na ktorej zároveň prebehla úspešná rekupitulácia starého roka a nové ciele do roku 2019.

 

Prvýkrát sme usporiadali tajnú firemnú anketu o najlepšieho kolegu za rok 2018 smile 

 

Voľba prebiehala veľmi vtipne a vyhrať chcel samozrejme každý, boli aj pokusy o jemné podplácanie, ale bezúspešne smile Výsledok hlasovania bol jednoznačný.

 Najlepším kolegom za rok 2018 sa stal náš dlhoročný zamestnanec Mirko Nohaj, ktorý je riaditeľom realizačnej divízie obchodné zariadenia a chladiaca technika. Všetci mu zo srdca GRATULUJEME! smile

 

 

Väčšina zamestnancov AV GAST má pozitívny vzťah k športu, preto sa aj celý večierok niesol v športovom bowlingovom duchu. Atmosféra bola nabitá pozitívnou energiou.

Stačilo nám len prezuť topánky, odomknúť všetky dráhy, odštartovať a už sa "hádzalo"....  Bolo nás 8 zmiešaných tímov a vyhrať chcel každý. Padali striky,  z času na čas boli aj úsmevné hody, keď sme nezhodili žiadne kuželky smile  Štyri najlepšie tímy z osemfinále sa dostali do finálového kola, kde súťažili o prve tri pódiové miesta.

Výhercom celého turnaja sa stal TIM č. 2 (Janka, Lukáš, Ľubo a Martin), GRATULUJEME! smile

 

    

Späť