Novinky

Redizajn COOP Jednota Krupina

Spoločnými silami meníme vzhľad bežných a konvečných retailových priestorov na tak trocha unikátne. Aj predajňa potravín môže vyzerať skvele a príjemne. Byť moderná, funkčná a úsporná.

Od 26. marca 2019 má Banská Bystrica novú, zrekonštruovanú predajňu potravín na sídlisku Sásová, ktorá patrí pod krídla COOP Jednota Krupina.

 

Moderná  a ekologická predajňa

Prestavaný supermarket nasleduje aktuálne retailové trendy pri technológiách, nábytku aj osvetlení.  Rozloha predajne je 635 m2.

Pri hľadaní inšpirácie sa niekedy stačí pozrieť na svoju minulosť. Korene, históriu, to odkiaľ odkaz našej značky pochádza. Z práce našich starých otcov a mám. Z lúk, polí a družstiev. Zo slovenskej histórie, zvykov a tradícií. Keďže poslaním COOP Jednoty Krupina je predávať najlepšie domáce potraviny a vlajková predajňa by to mala reflektovať.

 

Predajná plocha sa nesie v modernom duchu, ktorý ale nezabúda pomocou aplikovaných prvkov vyzdvihnúť pôvod a históriu. Drevo, zeleň, špeciálne interiérové doplnky, súčasti nášho dizajnu a brandingu, ktoré Vás v predajni potravín milo prekvapia. Príjemný pocit pri nakupovaní, čisté a moderné predajné priestory. Aj takto môže vyzerať predajňa 21. storočia, ktorá rešpektuje a nezabúda na odkaz svojej značky.

 

Vynovená predajňa disponuje viacerými retailovými inováciami, ktorými sú napríklad moderný dizajn interiéru, energeticky úsporné chladiace a mraziace zariadenia, osvetlenie predajne, vynovený úsek pečiva, digitalizácií cenoviek a pod.

 

 

Úsek ovocia a zeleniny

Sekcia ovocia a zeleniny pôsobí sviežo a moderne. Nad celou sekciou máme umiestnený drevený podhľad so zvesenou konštrukciou s trávnatým kobercom. Celá sekcia je nasvietená so skvelým talianskym osvetlením IMOON v správnej intenzite luxov a vhodnou farebnosťou na podporu predaja tovaru.

 

 

Syry, lahôdky, mäso

Samozrejme, že ani v tejto predajni nesmie chýbať  mäsový  a lahôdkový úsek, kde zákazníci nájdu kvalitné a poctivé mäso zo slovenských fariem. Moderné obslužné pulty sú vybavené hranatým sklom a antireflex vrstvou pre ničím nerušené nakupovanie. Sekciu dopĺňajú drevené výstavné „pultíky“ pre doplnkový sortiment, napr. pri grilovacej sezóne to sú: kečup, horčica, atď. Zhora drevený podhľad, doplnené piktogramami na stenách

 

 

Veľká vďaka patrí každému jednému zúčastnenému človeku. Takmer dokonalý projekt je vždy výsledkom spolupráce a pomoci šikovných a ochotných ľudí, ktorí sa navzájom podržia. Je to tímová práca - veľké ďakujem patrí nášmu šikovnému dizajnérovi, ktorý prišiel s celým týmto konceptom, a to Adriánovi z firmy UNIQUE DESIGN a samozrejme, že aj celému realizačnému tímu našej spoločnosti, všetkým dodávateľom či subdodávateľom.

Tento rok sa prostredníctvom nášho klienta opäť zúčastníme dlhoročnej retail súťaže Múza Merkúra, v kategórii dizajn a branding predajne. Minulý rok sme úspešne vyhrali I. miesto s iným taktiež inovatívnym nápadom a dizajnom.

Späť