Novinky

Vizualizácie interiérov predajní

Návrhy a vizualizácie interiérov

 

Spoločnými silami meníme vzhľad bežných a konvečných retailových priestorov na tak trocha unikátne. Aj predajňa potravín môže vyzerať skvele a príjemne. Byť moderná, funkčná a úsporná.

Aj potraviny môžu vyzerať reprezentatívne pri zachovaní všetkých štandardov vystavenia, ktoré sú typické pre maloobchodný predaj potravín. Nadčasový a originálny dizajn sú základom úspešnej prevádzky a my Vám radi aj v tomto smere pomôžeme.

Vizualizácie interiérov predajní, návrh interiéru podľa Vašich predstáv aj toto je súčasťou našej práce.

Radi Vám vypracujeme rafický návrh interiéru v prostredí 3D grafického softvéru. Dôležité je, aby sme poznali priestor, ktorý potrebujete zariadiť a všetky ďalšie informácie sú len ďalším plusom.  Vizualizácia 3D grafiky a rozpočet Vám poskytne základné informácie pre to, aby ste sa mohli objektívne rozhodnúť pre ďalší krok.

 

Spotrebitelia sú vyberaví. Preto Vaša predajňa musí zaujať pozornosť ihneď po vstupe. Ešte lepšie pred vstupom. Mnohé predajne preto do interiéru a na steny inštalujú veľkoplošnú grafiku, fotografie, ilustrácie alebo iné esteticky a vizuálne lákavé prvky, citáty a pod., aby sa odlíšili od konkurencie.

 

Obsah a posolstvo


Z pohľadu obsahu fotografie je potrebné dbať na súzvuk s predajňou, jej sortimentom a dizajn manuálom. Každá súčasť vášho maloobchodného grafického dizajnu musí odrážať vašu značku a logo spolu s maloobchodnou propagáciou sezóny. Málokomu dnes stačí štandardný dizajn, naopak retaileri úzko spolupracujú s profesionálmi v oblasti grafického dizajnu, aby vytvorili vlastnú grafiku.

 

Písmo a grafika


Niekedy fotografie v prevádzkach nahrádza kaligrafia, ozdobné písmo alebo ide o kombináciu písma a grafiky, písma a ilustrácií, na ktorých sa prelína starý i moderný rukopis. Takáto dekorácia má zároveň informačnú funkciu a zároveň aj estetickú. Populárne sú ikony, infografika a tzv. word cloud, oblaky vytvorené zo slov a písme rôznych veľkostí, ktoré sú uložené horizontálne aj vertikálne.

 

Obľúbené sú aj nástenné infografiky za pultom s čerstvými a mäsovými výrobkami. Zvyčajne zobrazujú hospodárske zvieratá, na ktorých sú vyznačené jednotlivé partie ako krkovička, pliecko a podobne.  Z vlastných skúseností vieme, že je dobré staviť na minimalizmus, aby sa vedel nakupujúci ľahko orientovať.

 

Veríme, že pri zariaďovaní Vašich prevádzok oceníte bohaté skúsenosti našej spoločnosti :) Inšpirovať sa môžete v galérií.

Späť