Novinky

Nový supermarket v Detve

Dizajn nového supermarketu v Detve je inšpirovaný históriou a tradíciami, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou tohto malebného mesta. 

Dovoľte, aby sme Vám predstavili novo otvorený dizajnový supermarket v Detve, ktorý patrí pod krídla COOP Jednota Krupina. V predajni s rozlohou 656m2 na Vás čaká mnoho moderných, funkčných a technologických inovácií.

 

 

Moderná a ekologická predajňa

Dizajn nového supermarketu je inšpirovaný históriou a tradíciami mestečka Detva. Predajná plocha sa nesie v modernom duchu, ktorý dopĺňajú originálne detvianske ľudové motívy. Príjemný pocit pri nakupovaní, čisté a moderné predajné priestory. Aj takto môže vyzerať predajňa 21. storočia, ktorá rešpektuje a nezabúda na odkaz svojej značky.

Vynovená predajňa disponuje viacerými retailovými inováciami, ktorými sú napríklad moderný dizajn interiéru, energeticky úsporné chladiace a mraziace zariadenia, LED osvetlenie predajne, vynovený úsek pečiva, digitalizácia cenoviek a pod.

Predajňa disponuje aj kioskom, na ktorom si zákazníci môžu vyhľadať informácie o tovaroch, aktuálnych akciách alebo výške zľavy na karte.

 

 

Úsek ovocia a zeleniny

Sekcia ovocia a zeleniny pôsobí sviežo a moderne. Nad celou sekciou je umiestnený drevený podhľad so zvesenou konštrukciou s trávnatým kobercom. Celá sekcia je nasvietená so skvelým talianskym osvetlením IMOON v správnej intenzite luxov a vhodnou farebnosťou na podporu predaja tovaru.

 

 

Syry, lahôdky, mäso

Samozrejme ani v tejto predajni nesmie chýbať  mäsový  a lahôdkový úsek, kde zákazníci nájdu kvalitné a poctivé mäso zo slovenských fariem. Moderné obslužné pulty sú vybavené hranatým sklom a antireflex vrstvou pre ničím nerušené nakupovanie. Sekciu dopĺňajú drevené výstavné „pultíky“ pre doplnkový sortiment, napr. pri grilovacej sezóne to sú: kečup, horčica, atď. Zhora drevený podhľad, doplnené piktogramami na stenách dotvárajú celkový dizajn tohto úseku.

 

 

Veľké poďakovanie patrí predovšetkým investorovi, a to COOP Jednote Krupina, ktorá našla finančné prostriedky na prestavbu ďalšieho moderného supermarketu a nám  dala opäť možnosť spolupracovať na tak veľkom projekte.

Nezabúdame ani na všetkých dodávateľov a subdodávateľov, s ktorými úzko spolupracujeme a bez ktorých by takýto výsledok nebol možný.

 

Napísali o nás:

http://www.retailmagazin.sk/aktualne-vpravo/4142-coop-jednota-otvorila-prvy-supermarket-inspirovany-ludovym-umenim?fbclid=IwAR2G4pMpix4_ovHsLSi5iOMJdUZo1C0nQM7H5LZO4qHCBzZk5QIfc-GeTRM

https://www.startitup.sk/coop-jednota-otvorila-prvu-predajnu-inspirovanu-folklorom-z-detvy/?

https://refresher.sk/68448-Nova-predajna-potravinoveho-retazca-v-Detve-odraza-silne-folklorne-dedicstvo-v-regione?fbclid=IwAR1k_X5o1b5W4MIX-mljo_Qcekgu1H8ChrUh7XRQtPQ_2BLKv14a9r95WIM

https://strategie.hnonline.sk/marketing/1992521-coop-jednota-otvorila-prvy-supermarket-inspirovany-ludovym-umenim?fbclid=IwAR3viLJ_TzAIh-cdckFIAdIyX-rVetV1mnzbOdcm4QAD73xrcw5L3w-z9TE

 

 

Späť