Čo robíme

Vašu predajňu vybavíme funkčnými a spoľahlivými riešeniami v oblasti obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácií a vzduchotechniky.  Naše riešenia sú nielen príťažlivé. Dokážu ušetriť aj čas, náklady a energie.
Zabezpečiť pre vašu prevádzku bezproblémový chod je náš záväzok voči Vám.
Môžeme vytvoriť modernú predajňu lákavú pre Vašich zákazníkov tak, aby ste dokázali pritiahnuť ich pozornosť a oni sa u Vás cítili dobre.
AV GAST je zárukou spoľahlivosti.

Riešenia pre:

  • hypermarkety
  • supermarkety
  • malé a stredne veľké predajne potravín
  • predajne mäsa a mäsových výrobkov
  • predajne zeleniny, drogérie, elektro, železiarstva
  • skladové priestory a pod.

Čo robíme pre iných...

Uznanie má pre každého človeka veľký význam. Našou snahou je budovanie dobrých vzťahov nielen so zákazníkmi, ale aj podporovať rôzne športové či spoločenské podujatia.

 

 

Ešte niekoľko čísel a viete všetko

23 rokov
na trhu

viac ako
500 zariadených
predajní

viac ako
500
zákazníkov

3000
vypracovaných
projektov

Príbehy našich zákazníkov

Prečítajte si hodnotenia od našich zákazníkov.

"Čo sa týka spolupráce s firmou AV GAST, s rozsahom služieb, dodávkou, servisom, tak sme určite spokojní. Všetko čo robíte, robíte tak, že nemáme žiadne výhrady a pripomienky. A môžem povedať, že za posledné obdobie sa spolupráca s Vami ešte výraznejšie zlepšila."


Ing. Ivan Borecký, MBA
technický  námestník MILK-AGRO spol. s.r.o.

"S firmou AV GAST s.r.o. spolupracujeme už desiatky rokov. Za tie roky sa naša spolupráca vyšperkovala temer k dokonalosti. Aj napriek niektorým prekážkam, sme stále našli riešenie daného problému. Som presvedčený, že spolupráca našich firiem bude pokračovať k ďalšiemu rozvoju."Marián Židó
technický riaditeľ GVP, spol. s.r.o. Humenné

"So spoluprácou s Vašou spoločnosťou som bol veľmi spokojný. Objednávky vždy splnené podľa dohody. Reklamácie neevidujem. Prístup z Vašej strany bol veľmi rýchly a dobrý. Preto hodnotím našu vzájomnú spoluprácu ako výbornú. V prípade potreby budem opäť s požiadavkou kontaktovať Vašu spoločnosť."


Fraňo Kučera

konateľ ADESSO s.r.o.