Čo robíme

Vašu predajňu vybavíme funkčnými a spoľahlivými riešeniami v oblasti obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácií a vzduchotechniky.  Naše riešenia sú nielen príťažlivé. Dokážu ušetriť aj čas, náklady a energie.
Zabezpečiť pre vašu prevádzku bezproblémový chod je náš záväzok voči Vám.
Môžeme vytvoriť modernú predajňu lákavú pre Vašich zákazníkov tak, aby ste dokázali pritiahnuť ich pozornosť a oni sa u Vás cítili dobre.
AV GAST je zárukou spoľahlivosti.

Riešenia pre:

  • hypermarkety
  • supermarkety
  • malé a stredne veľké predajne potravín
  • predajne mäsa a mäsových výrobkov
  • predajne zeleniny, drogérie, elektro, železiarstva
  • skladové priestory a pod.

Čo robíme pre iných...

Uznanie má pre každého človeka veľký význam. Našou snahou je budovanie dobrých vzťahov nielen so zákazníkmi, ale aj podporovať rôzne športové či spoločenské podujatia.

 

 

Katalógy v maďarčine

Chopok HU

Produktový prospekt HU

Ešte niekoľko čísel a viete všetko

26 rokov
na trhu

viac ako
500 zariadených
predajní

viac ako
500
zákazníkov

3000
vypracovaných
projektov

Príbehy našich zákazníkov

Prečítajte si hodnotenia od našich zákazníkov.

"Čo sa týka spolupráce s firmou AV GAST, s rozsahom služieb, dodávkou, servisom, tak sme určite spokojní. Všetko čo robíte, robíte tak, že nemáme žiadne výhrady a pripomienky. A môžem povedať, že za posledné obdobie sa spolupráca s Vami ešte výraznejšie zlepšila."


Ing. Ivan Borecký, MBA
technický  námestník MILK-AGRO spol. s.r.o.

"S firmou AV GAST s.r.o. spolupracujeme už desiatky rokov. Za tie roky sa naša spolupráca vyšperkovala temer k dokonalosti. Aj napriek niektorým prekážkam, sme stále našli riešenie daného problému. Som presvedčený, že spolupráca našich firiem bude pokračovať k ďalšiemu rozvoju."Marián Židó
technický riaditeľ GVP, spol. s.r.o. Humenné

"Týmto referečným listom vyjadrujeme maximálnu spokojnosť so spoločnosťou AV GAST s.r.o., a to nielen s dodanými technickými zariadeniami, ale i s technickým a profesionálnym poradenstvom spojením so servisom vzduchotechnických a klimatizačných zariadení.

 

Na spoločnosti AV GAST s.r.o. si cením, že predajom vzduchotechnických a klimatizačných zariadení ich práca nekončí, ale naďalej poskytujú aj nadštandardné osobné poradenstvo, zaškolenie personálu a kontrolu nainštalovaných zariadení v našom OC Galéria Shopping Košice."


Štefan Čutora

facility manager EUROPROJEKT ZETA 6SK K.S.