Novinky


Ako neprechladnúť od klimatizácie...

Už sa Vám stalo, že ste od klímy prechladli? Ak nie, určite ste o tom už počuli. Prechladnúť sa naozaj dá, hlavne ak ju nesprávne používame...

Viac

Charitatívny projekt na rozvoj športu

Nenechajte si újsť Majstrovstvá SR v plážovom volejbale v dňoch 28.-29. júl, či Východný pohár v tomto olympijskom športe v polovici júla (14.–15.7.), ktoré sa budú konať v mestskej časti Terasa - Košice

Viac

Pravidelný servis klimatizácie šetrí peniaze, ale aj energiu

Aby Vám klimatizácia po zimnom oddychu fungovala spoľahlivo a neprekvapila vás v čase najväčších horúčav, myslite na servis už teraz.  Starostlivosť o zariadenie netreba zanedbávať. Dôvody sú jednoduché – vaše zdravie a životnosť klimatizácie.

Viac

Klimatizácie a vzduchotechnika

Leto je za dverami a mnohí z Vás určite premýšľajú nad vhodnou klimatizáciou. Radi Vám poradíme aj v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky.

Viac

Retail Innovations Conference

Úspešne máme za sebou ďalšiu konferenciu, ktorá sa tentokrát konala v Bratislave. Poprednou témou bol remodeling v retaile.

Viac

Pracovná cesta...

Prinášame Vám novinky a  trendy z pracovnej cesty v zahraničí. Opäť sme o niečo múdrejší a môžeme Vám naďalej poskytovať plnohodnotné produkty a služby.

Viac

Tvoríme koncepty

3D návrhy našich realizácií sú skutočnosťou...

Viac

F plyny po roku 2020

Aké chladivo používate? Viete o zmenách po roku 2020?

Viac

Kongres Samoška

Ani tentokrát sme nechýbali na 12. kongrese Samoška na podporu slovenského obchodu, ktorý sa konal 22. marca v Košiciach.

Viac

Newsletter

December 2017

Viac

Monitoring chladenia

Zdržuje Vás pravidelné zapisovanie teplôt do formulára? Stáva sa aj Vám, že zabudnete teploty opísať? Je tu riešenie :)

Viac

Otvorené alebo zatvorené chladiace prístenné vitríny?

Možno si aj vy často kladiete otázku, aký druh vitrín uprednostniť, otvorené alebo zatvorené prístenné vitríny? Ponúkame Vám pár praktických skúsenosti s chladiacimi prístennými vitrínami od našich zákazníkov.

Viac

Automatické vypínanie svetiel vo vitrínach

Určite ste sa aj vy už stretli s problémom zapínania a vypínanie svetiel v prístenných vitrínach.

Viac