Kariéra

Technik - chladiar / klimatizér

Miesto práce:

Košice

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto):

Od 1 500 EUR/mesiac v hrubom. Mzda pozostáva zo základnej a variabilnej zložky podľa výkonu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a spúšťanie chladiacich, mraziacich a klimatizačných zariadení
- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby chladiacich, mraziacich a klimatizačných zariadení
- riešenie problémov a odstraňovanie porúch
- poskytovanie spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
- servisná pohotovosť a rýchle odstraňovanie porúch

Zamestnanecké výhody, benefity

- podporujeme kariérny rast, vzdelávanie
- firemné auto, mobil
- stabilita a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- príspevok zamestnávateľa na športové a voľno časové aktivity zamestnanca
- výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Informácie o výberovom konaní

Posilňujeme náš tím, a možno hľadáme práve Vás.
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- chuť pracovať je pre nás na prvých priečkach

- vyhláška aspoň §21 -PODMIENKA
- vzdelanie elektrotechnického zamerania alebo iného technického smeru - PODMIENKA
- certifikát/ oprávnenie prácu s F plynmi
- základná znalosť chladiacich, mraziacich a klimatizačných zariadení
- prax v oblasti montáži, servisu a opráv chladiacich a klimatizačných zariadení -VÝHODOU

- ochotný učiť sa nové veci
- vodičský preukaz- sk B. – aktívny vodič

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Tušajová
Telefónne číslo: 055/622 45 25
E-mail: asistent@avgast.sk